Błękitni Stargard grali z Wisłą Puławy. Strzelono cztery bramki

Grzegorz DrążekZaktualizowano
Błękitni Stargard odnieśli ósme zwycięstwo w sezonie. W tabeli II ligi piłkarskiej wansowali na siódme miejsce. Tadeusz Surma
W dwudziestej piątej serii spotkań w II lidze piłkarskiej Błękitni Stargard pokonali na wyjeździe Wisłę Puławy 3:1. To drugi z rzędu zwycięski mecz stargardzkiego zepsołu.

Po środowym zwycięstwie u siebie z liderem z Jastrzębia 1:0 także dzisiaj Błękitni Stargard zdobyli komplet punktów. W Puławach wygrali z tamtejszą Wisłą 3:1.

Po pierwszej połowie goście wygrywali 2:0. W 23 minucie gola strzelił Patryk Skórecki. Natomiast w 36 minucie na listę strzelców wpisał się Tomasz Pustelnik, choć niektórzy uważają, że był to gol samobójczy Mateusza Pielacha, w którego uderzyła piłka strzelona przez Pustelnika.

W drugiej połowie najpierw gospodarze mogli strzelić bramkę, ale Błękitnych uratował słupek. W 73 minucie goście wygrywali 3:0. Tym razem bramkę strzelił napastnik Błękitnych Gracjan Jaroch. Gospodarze odpowiedzieli jednym trafieniem. W 88 minucie gola strzelił Niklas Zulciak.

Błękitni wygrali drugie spotkanie z rzędu w II lidze. W najbliższą środę zagrają w Elblągu zaległy mecz z tamtejszą Olimpią, która dzisiaj przegrała na swoim terenie z GKS 1962 Jstrzębie 0:1.

Wisła Puławy - Błękitni Stargard 1:3 (0:2)

Bramki: Zulciak 88 - Skórecki 23, Pustelnik 36, Jaroch 73.

Błękitni: Rzepecki, Gutowski, Pustelnik, Burzyński, Szymusik, Karmański, Mosiejko, Skórecki (80 Włóka), Fadecki (77 Zdunek), Magnuski (61 Więcek), Jaroch.