Błękitni Stargard grali z Pogonią Szczecin. Od 3:0 do 3:3 i konkurs jedenastek

Piłkarze Błękitnych II Stargard i Pogoni II Szczecin grali na boisku ze sztuczną trawą na stadionie w Stargardzie Tadeusz Surma
W ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim rezerwy Błękitnych Stargard pokonały rezerwy Pogoni Szczecin. O zwycięstwie zadecydowały karne. Po 90 minutach gry był remis 3:3.

Błękitni II Stargard i Pogoń II Szczecin mierzyły się w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu wojewózkim wczoraj wieczorem w Stargardzie. Kibice obejrzeli emocjonujące spotkanie i sporo bramek.

Rezerwy Błękitnych prowadziły w tym meczu już 3:0. W 15 minucie gola strzelił Krystian Mądrowski, 40 minucie Karol Jabłoński, a po przerwie, w 50 minucie na listę strzelców wpisał się Patryk Włóka.

Rezerwy szczecińskiej Pogoni nie zrezygnowały z walki o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. Wystarczyło dziewięć minut, by doprowadziły do remisu. W 71 minucie bramkę strzelił Dawid Krzyżaniak, w 76 minucie Oskar Furst, a w 79 minucie Kacper Kozłowski.

O tym, kto awansuje do półfinału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim przesądziły karne. Piłkarze Błękitnych II Stargard ani razu się nie pomylili. Wygrali konkurs jedenastek 5:3 i to oni zagrają w kolejnym etapie rozgrywek PP.

Wcześniej w ćwierćfinałach Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim Wybrzeże Rewal przegrało ze Świtem Skolwin 0:3, Sparta Węgorzyno przegrała z Chemikiem Police 1:3, a Flota Świnoujście po karnych pokonała Kluczevię Stargard. Po 90 minutach był remis 2:2, a konkurs karnych Flota wygrała 4:3.

Obejrzyj także fragment spotkania II ligi pomiędzy Błękitnymi Stargard a Widzewem Łódź