Błękitni Stargard grali w Elblągu. Kolejny mecz bez straconego gola

Michał Magnuski wszedł na boisko w 60 minucie. Błękitni wygrali dziewiąte spotkanie w sezonie. Tadeusz Surma
W zaległym spotkaniu dwudziestej trzeciej kolejki II ligi piłkarskiej Błękitni Stargard wygrali na wyjeździe z Olimpią Elbląg 1:0. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Wojciech Fadecki.

W dzisiejszym spotkaniu w Elblągu w pierwszej połowie ob zespoły nie wykorzystały bramkowych okazji, a w drugiej części przewagę mieli gospodarze i stworzyli kilka kolejnych groźnych akcji. Nie mieli jednak dzisiaj pomysłu na pokonanie bramkarza Błękitnych Mariusza Rzepeckiego, który pewnie zachowywał się w swoim polu karnym.

Co się nie udało w drugiej połowie Olimpii Elbląg, tego dokonali Błękitni Stargard. W 79 minucie bramkę strzelił Wojciech Fadecki i stargardzki zespół wywalczył komplet punktów.

To kolejne wiosną spotkanie, w którym stargardzki drugoligowiec nie stracił gola. Tydzień temu wygrał u siebie z liderem z Jastrzębia 1:0.

To trzecie kolejne zwycięstwo Błękitnych w II lidze. Stargardzki zespół jest na siódmym miejscu w tabeli. Ma 34 punkty. O cztery niej niż piąta Olimpia. I o osiem mniej niż czwart ŁKS Łódź, który jest na miejscu gwarantującym grę w barażach o I ligę.

Błękitni Stargard w najbliższy poniedziałek zagrają na swoim terenie z Radomiakiem Radom, który dzisiaj pokonał Gwardię Koszalin 5:0.

Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 0:1 (0:0)

Bramka Fadecki 79.

Błękitni: Rzepecki, Burzyński, Pustelnik, Liśkiewicz (68 Gutowski), Szymusik, Karmański (60 Magnuski), Mosiejko, Więcek (84 Zdunek), Skórecki (90 Włóka), Fadecki, Jaroch.

Obejrzyj kilka akcji stargardzkiego zespołu w spotkaniu przeciwko GKS 1962 Jastrzębie: