Błękitni - Pogoń 2:3. Pierwszy mecz z kibicami był emocjonujący. Zdjęcia z meczu

O dobrej passie Błękitnych Stargard, która przytrafiła im się w pierwszych meczach wiosny, trzeba szybko zapomnieć. Buduje się bowiem druga, negatywna seria spotkań. Błękitni przegrali w niedzielę drugi raz z rzędu, tym razem z Pogonią Siedlce 2:3. Mecz z trybun mogli już obserwować kibice.

Po porażce z Bytovią wydawało się, że Pogoń Siedlce to dobra ekipa na odbicie się i powrót do punktowania. Goście przed tym spotkaniem byli w strefie spadkowej, a w Stargardzie sprawili niespodziankę. Już w 8. minucie objęli prowadzenie. Marcin Kozłowski wpisał się na listę strzelców. Błękitni muszą być bardziej skoncentrowani w początkowych fragmentach spotkań. Z Bytovią bramkę stracili już w 1. minucie.

Pogoń po objęciu prowadzenie wcale nie zwolniła tempa. Po 18 minutach Mariusz Rzepecki, który wrócił do bramki, musiał drugi raz wyciągać piłkę z siatki. Tym razem z bliska pokonał go Piotr Marciniec.

Gol kontaktowy padł po prawie 30 minutach. Do siatki przyjezdnych trafił Krystian Sanocki, dobijając strzał Patryka Paczuka. 10 minut po wznowieniu gry w drugiej połowie najskuteczniejszy zawodnik Błękitnych, Wojciech Fadecki, ustrzelił swojego gola i było już 2:2. Obie ekipy starały się zdobyć zwycięską bramkę, sporo pracy miał w bramce Błękitnych Rzepecki. Raz uratowała go poprzeczka po strzale z rzutu wolnego. W 80. minucie był jednak bezradny. Do siatki trafił Eryk Więdłocha, a na to trafienie gospodarze nie znaleźli już odpowiedzi.

Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 2:3 (1:2)
Bramki: Sanocki (28), Fadecki (54) - Kozłowski (9), Marciniec (18), Więdłocha (80).
Błękitni**: Rzepecki – Theus, Ostrowski, Krawczun, Sitkowski – Gawron (82 Kompanicki) – Sanocki (82 Bochnak), Cywiński, Łysiak (77 Polkowski), Fadecki – Paczuk.
Pogoń: Smyłek – Kozłowski I (46 Krawczyk), Repka, Ocenas, Olszewski – Wełna, Margol (61 Mosiejko) – Więdłocha, Marciniec, Wojtuszek – Walków.