Biznesowy punkt na mapie Szczecina. Hotel Dana - idealne miejsce na Twoją konferencję

Materiał partnera zewnętrznego
Szukając właściwego miejsca do organizacji konferencji, należy wziąć pod uwagę wiele detali. Najczęściej decydujemy się na wybór hotelu biznesowego, w którym może odbyć się kilkudniowa konferencja, a jednocześnie zapewniona będzie kompleksowa opieka nad zaproszonymi Gośćmi oraz nocleg. Ważne, by profesjonalna obsługa była w stanie zadbać o każdy szczegół, na przykład o pyszny catering dla Gości czy też odpowiednie wyposażenie sal konferencyjnych i wsparcie w trakcie trwania wydarzenia. Dzięki temu każda konferencja odbędzie się sprawnie i bez przykrych incydentów. Jaki hotel biznesowy na mapie Szczecina będzie odpowiednim miejscem do zorganizowania konferencji na najwyższym poziomie?

Wysoki prestiż i komfort wnętrz

Hotel, w którym ma odbywać się konferencja, powinien zachwycać elegancją już od samego wejścia. Zaproszeni Goście powinni czuć się wyróżnieni, a nie bez wpływu na to pozostaje komfort i luksus wnętrz. Hotel Dana w Szczecinie to idealne miejsce na organizację spotkań biznesowych o różnym charakterze, w tym dużych konferencji i bankietów, prestiżowej gali, kameralnych rozmów przy lunchu lub kolacji czy niewielkich szkoleń. Hotel wyposażony jest w nowoczesne sprzęty i praktyczne, ale też eleganckie umeblowanie – zarówno w recepcji czy w lobby, jak i w pokojach oraz na salach konferencyjnych. Oprócz wyposażenia na wysokim poziomie, w Hotelu Dana można przyjemnie spędzić czas wolny po konferencji, na przykład odprężyć się w kameralnej strefie SPA lub przy lampce wina w klimatycznej restauracji hotelowej. Jeżeli zależy Ci, by Twoje wydarzenie odbyło się w naprawdę luksusowych warunkach, możesz wykorzystać ekskluzywną salę VIP z okrągłym barem - J.W. Club., która idealnie sprawdzi się na niewielkie, prestiżowe spotkanie biznesowe.

Catering na Twojej konferencji

Wyżywienie podczas konferencji może wydawać się sprawą drugorzędną, ale to właśnie od niego w dużej mierzy zależy komfort oraz nastrój uczestników. Głód nie sprzyja skupieniu podczas prezentacji, warto więc zadbać o to, by hotel, w którym odbędzie się konferencja dostarczył świeży i smaczny catering. Hotel Dana oferuje taką usługę swoim Klientom. Proponowane posiłki i przekąski są pyszne i różnorodne, a na specjalne życzenie mogą być dostosowane do diet poszczególnych uczestników konferencji – tak, by każdy znalazł wśród nich coś dla siebie.

Restauracja Hotelu Dana serwuje wyśmienite potrawy zarówno z tradycyjnej kuchni polskiej, jak i znanych na całym świecie receptur. W restauracji można zamawiać dania z karty, jednak na wydarzenia biznesowe hotel oferuje specjalne menu serwowanych lub bufetowych posiłków oraz przekąsek, spośród których możesz wybrać to, co najlepiej będzie odpowiadać Twoim Gościom. Przyjemna, kameralna atmosfera sprzyja rozmowom zarówno na tematy oficjalne, jak i prywatne, dzięki czemu można lepiej się poznać oraz miło spędzić czas.

Kompleksowa obsługa techniczna

O sukcesie i przebiegu każdej konferencji decyduje nie tylko odpowiednie przygotowanie prowadzących. Nawet bardzo wysoki poziom merytoryczny spotkania na nic się nie zda, jeśli zawiodą podstawowe sprzęty audiowizualne. Dlatego przy planowaniu konferencji tak ważne jest wybranie obiektu, który jest pod względem technicznym bardzo dobrze przygotowany. W szczecińskim Hotelu Dana oddano do użytku pięć sal konferencyjnych wyposażonych w system modułowych ścian przesuwnych, dzięki czemu można uzyskać powierzchnię nawet dla 250 osób. Sale konferencyjne wyposażone są w wygodne stoły i krzesła, a także nagłośnienie, rzutniki, ekrany, mikrofony i wiele innych przydatnych sprzętów. Oprócz tego uczestnicy konferencji mogą korzystać z szybkiego łącza internetowego, które z pewnością ułatwi komunikację. Pracownicy hotelu zostali przeszkoleni do obsługi technicznej konferencji i służą swoją pomocą przez cały czas jej trwania.

Wygodne pokoje dla Gości

Kilkudniowa konferencja wiąże się z koniecznością znalezienia odpowiedniego noclegu dla zaproszonych osób. Wielu przekonało się, że najlepszym i najwygodniejszym rozwiązaniem jest zorganizowanie konferencji i noclegu w jednym miejscu, co pozwala uniknąć niepotrzebnych dojazdów i zwiększa komfort Gości. Hotel Dana może odpowiedzieć na potrzeby organizatorów, zapewniając dostęp zarówno do zaplecza konferencyjnego, jak i bazy noclegowej. W hotelu znajduje się sto w pełni wyposażonych, nowoczesnych i wygodnych pokoi. Są one stylowe, a jednocześnie przytulne, dzięki czemu Goście mogą poczuć się w nich swobodnie, jednocześnie zaznając odrobiny luksusu.

Znalezienie odpowiedniego obiektu do organizacji konferencji to nie lada wyzwanie. Trzeba wziąć pod uwagę mnóstwo czynników, które wpłyną na satysfakcję uczestników wydarzenia i zatroszczyć się o wszystkie ich potrzeby. Biznesowy Hotel Dana w centrum Szczecina to bez wątpienia wyjątkowy punkt na mapie miasta, który zachęca nie tylko luksusowym wyglądem i odpowiednim zapleczem konferencyjnym, ale także profesjonalną obsługą. Warto zapoznać się z jego ofertą!

Dodaj ogłoszenie