Biuro reklamy - kontakt

reklamaZaktualizowano 
Wydawca: Polska Press Grupa Oddział w Koszalinie ul. Domaniewska 45 02-672 Warszawa NIP 897-10-10-229 Konto: ING Bank Śląski nr: 59 1050 0099 6556 0009 0034 9628 Adres korespondencyjny: Głos Szczeciński Nowy Rynek 3 71-875 Szczecin

Biuro Reklamy:

Ewa Żelazko
Dyrektor Działu Reklamy
tel. kom. 500 324 240
e-mail: ewa.zelazko@polskapress.pl

Mateusz Dziuk
Kierownik Działu Handlowego
tel. kom. 697 770 133
e-mail: mateusz.dziuk@polskapress.pl

Karolina Naworska
Product manager prasy bezpłatnej

Product manager online
tel. kom: 697770172
e-mail: Karolina.naworska@polskapress.pl

Dział handlowy:

Maciej Szcześniak
tel. +48 91 48 13 374
kom. + 48 601 940 149
e-mail: maciej.szczesniak@polskapress.pl

Grzegorz Strzelecki
tel. +48 91 48 13 368
tel. kom. 503 48 40 30
e-mail grzegorz.strzelecki@polskapress.pl

Rafał Miśkowiec
tel: +48 91 481 33 88
tel. kom. +48 697 770 240
e-mail: rafal.miskowiec@polskapress.pl

Joanna Macura
tel. kom. +48 519 503 790
e-mail: joanna.macura@polskapress.pl

Sandra Rajmer
tel. kom. 501 631 998
e-mail: sandra.rajmer@polskapress.pl

Wiesława Sowa
tel./fax 91 578 47 28,
kom. 697 770 191
e-mail: wieslawa.sowa@polskapress.pl

Stargard
ul. Wojska Polskiego 42
czynne: 9:00 - 15:00

Agnieszka Stach
tel. 91 48 13 375
kom. 512 213 692
agnieszka.stach@polskapress.pl

Biuro ogłoszeń
Nowy Rynek 3,
71-875 Szczecin
czynne: 9:00-15:00

Jolanta Krupa
tel. 91 481 33 67
fax 91 481 33 60
e-mail: jolanta.krupa@polskapress.pl

Dział Obsługi Klientów Masowych
Paweł Świątkowski
Koordynator Działu
tel: 697 770 202
e-mail: pawel.swiatkowski@polskapress.pl

Wideo

polecane: Flesz: Koniec gorszego jedzeni, żywność w Polsce jak na zachodzie.

Materiał oryginalny: Biuro reklamy - kontakt - Głos Szczeciński

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3