MKTG SR - pasek na kartach artykułów

"Big Brother" - uczestnicy. Poznaj mieszkańców Domu Wielkiego Brata! Jak wyglądał ich pierwszy wieczór?

Sylwia Dąbrowa
Uczestnicy "Big Brother" tuż przed wejściem do domu Wielkiego Brata
Uczestnicy "Big Brother" tuż przed wejściem do domu Wielkiego Brata Sylwia Dąbrowa
Nowi uczestnicy programu "Big Brother" są już znani! Poznaj mieszkańców Domu Wielkiego Brata i zobacz, jak wyglądał ich pierwszy wspólny wieczór. Kto przypadł sobie do gustu już w pierwszych minutach po wejściu do domu?

Nowi mieszkańcy Domu Wielkiego Brata są już znani! Podczas pierwszego wydania NA ŻYWO widzowie poznali 15 osób, które zdecydowały zamknąć się na 90 dni bez telefonów i dostępu do świata. Razem z nimi do domu weszli także Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz, ale tylko jedno z nich stanie się pełnoprawnym uczestnikiem show!
Kim są uczestnicy nowego "Big Brothera"? Pierwsze wrażenie jest jednoznaczne - to grupa młodych ludzi, którzy pragną zdobyć popularność i spełnić swoje marzenia. Część z nich mieszka poza granicami Polski, a jeden z nich to zawodowy pięściarz, który ze względu na kontuzję musi zrobić sobie przerwę w sporcie. Mieszkanką Domu Wielkiego Brata została także youtuberka "Juszes", która jest weganką. Ma ponad 70 tys. obserwatorów na Instagramie. Komu z nich uda się zyskać sympatię widzów?
Nowy "Big Brother" nie będzie realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywać się będzie od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Oprócz tego, w ciągu dnia obejrzeć będzie można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywać się będą wejścia antenowe live, które potrwają kilka minut.

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 zobaczymy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany będzie "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć będzie można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: "Big Brother" - uczestnicy. Poznaj mieszkańców Domu Wielkiego Brata! Jak wyglądał ich pierwszy wieczór? - Portal i.pl

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński