Bieg Lata w Stargardzie. Wystartowały 254 osoby [ZDJĘCIA]

Bieg Lata był w parku Chrobrego w Stargardzie
Bieg Lata był w parku Chrobrego w Stargardzie Tadeusz Surma
W parku Chrobrego w Stargardzie odbyły się zawody w ramach Grand Prix Stargardu Cztery Pory Roku. W biegach i w marszu z kijkami udział wzięły 254 osoby. W biegu głównym 157, w biegach dzieci 51, w marszu 46.

Grand Prix Stargardu Cztery Pory Roku to zawody organizowane przez Stargardzki Związek Weteranów Lekkiej Atletyki. W ciągu roku odbywają się cztery zawody:

• Bieg Wiosny,
  • Bieg Lata,
  • Bieg Jesieni
  • i Bieg Zimy.

Jest bieg i marsz z kijkami. Startują także dzieci.

W minioną sobotę w parku Chrobrego w Stargardzie odbył się Bieg Lata. Udział w tych zawodach wzięło blisko 200 osób.

Wśród dzieci w kategorii 10-11 lat w gronie dziewczynek pierwsze trzy miejsca zajęły:

• i Grzegorz Seredyński.

Wśród dzieci w kategorii 14-15 lat wystartowały dwie dziewczynki. Pierwsze miejsce zajęła Julia Koczorowska, a drugie Julia Listos. Startował także jeden chłopak, Jakub Matwiejczyk.

Po dwóch zawodach w ramach Grand Prix Stargardu: Biegu Wiosny i Biegu Lata pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach zajmują: