W dniach 25.05. i 26.05.2017 r. zakończenie imprezy nastąpi około godziny 0:30. Na liniach nocnych 521, 522, 524, 526, 527,528, 529, 531, 532 kursować będą autobusy przegubowe zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym od czwartku do niedzieli. Autobusy linii 527 i 529 zostaną podmienione przy zajezdni, tak by autobusy przegubowe jeździły na odcinku Dworzec Główny - Klonowica Zajezdnia, Plac Rodła – Klonowica Zajezdnia.
Zostaną uruchomione dodatkowe autobusy:
Linia 865 odjedzie około godziny 23:00 i 0:40 z ul. Mickiewicza przy ul. Karłowicza. Linia będzie kursować al. Bohaterów Warszawy, ul. Krzywoustego, poprzez Bramę Portową i dalej trasą linii A do przystanku ,,Przelotowa,, i następnie do Ronda Reagana, następnie ul. Dąbską, ul. Gwarną, ul. Nad Rudzianką, ul. Chłopską do ul. Kolorowych Domów i dalej stałą trasą do pętli Bukowe. Linia 871 odjedzie około godziny 2300 i 040 z ul. Mickiewicza przy ul. Karłowicza. Linia będzie kursować ul. Bohaterów Warszawy, ul. 5-go Lipca, al. Piłsudskiego, poprzez Plac Rodła i dalej trasą linii B.
Linia 851 odjedzie około godziny 23.00 i 0.40 z ul. Mickiewicza przy ul. Karłowicza. Linia będzie kursować ul. Mickiewicza do pętli Krzekowo, następnie ul. Klonowica, ul. Zawadzkiego do Ronda Olimpijczyków, ul. Arkońską, ul. Wszystkich Świętych, Chopina, ul. Krasińskiego, al. Wyzwolenia, poprzez Bramę Portową dalej:
- kursem o 23:00 do Pl. Kościuszki
- kursem o 0:40 ul. Wyszyńskiego, pętlę Basen Górniczy do Zajezdni Dąbie.
Linia 861 odjedzie około godziny 23:00 i 0:40 z ul. Mickiewicza przy ul. Karłowicza. Linia będzie kursować ul. Bohaterów Warszawy, ul. Krzywoustego, poprzez Plac Kościuszki, al. Piastów, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Milczańską, ul. Mieszka I-go, Rondo Uniwersyteckie, ul. Europejską, ul. Derdowskiego, ul. 26-go Kwietnia, Plac Kościuszki. Na trasie przejazdu będą obowiązywać istniejące przystanki. Odjazd autobusów nastąpi na polecenie Centrali Ruchu.
W dniu 27 maja 2017 r. zakończenie imprezy nastąpi około godziny 1:00.
Na linii dziennej 86 oraz na liniach nocnych 521, 522, 524, 526, 527,528, 531, 532 kursować będą autobusy przegubowe, zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym z soboty na niedzielę. Autobusy linii 527 i 529 zostaną podmienione przy zajezdni, tak by autobusy przegubowe jeździły na odcinku Dworzec Główny - Klonowica Zajezdnia, Plac Rodła – Klonowica Zajezdnia.
Zostaną uruchomione dodatkowe autobusy, które będą kursować jak w dniach 25.05. i 26.05.2017 r. Odjazd autobusów linii 865, 871, 851 i 861 nastąpi o około godz. 0:00 i 1:10.
Czytaj więcej:
Juwenalia w Szczecinie 2016. Tak bawiliśmy się przed rokiem!
Zobacz więcej:
Zobacz również:
Zobacz także:
Zobacz też:
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?