AZS Szczecin - Stal Ostrów Wielkopolski 88:77. Gospodarze lepsi, ale gościom należą się brawa (zobacz zdjęcia)

(mc)
W ramach 15. kolejki wicelider tabeli grupy B II ligi, AZS Radex Szczecin, pokonał u siebie Stal Ostrów Wielkopolski 88:77.
AZS Szczecin - Stal Ostrów Wielkopolski 88:77Wicelider tabeli grupy B II ligi, AZS Radex Szczecin, pokonal u siebie Stal Ostrów Wielkopolski 88:77.

AZS Szczecin - Stal Ostrów Wielkopolski 88:77

Zwycięstwo szczecinian nie było zagrożone ani przez moment, bowiem goście ani razu nie wyszli na prowadzenie. Akademicy w pewnym momencie drugiej połowy prowadzili już nawet 18 oczkami, ale goście szybkimi akcjami i skutecznymi trójkami niwelowali straty. Dość łatwo młodzi stalowcy przebijali się przez naszą obronę i w czwartej kwarcie tracili do rywali tylko sześć oczek.

Na szczęście w drugiej połowie bardzo skuteczny był Karol Pytyś oraz Maciej Majcherek, który w pierwszej połowie rzucił tylko cztery oczka. Dobre zawody rozegrali także weterani: Andrzej Karaś i Maciej Sudowski.

Więcej o meczu w poniedziałek w papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego".

Teraz Głos Szczeciński możesz kupić w wygodny sposób przez Internet. Kliknij tutaj >>> by wejść na stronę e-głosu.