AZS przegrywa po dogrywce

(rk)
Łukasz Biela (z piłką) rzucił 21 punktów, a mimo to AZS przegrał.
Zawodnicy AZS Radex Szczecin przegrali, w wyjazdowym meczu, z Dąbrową Górniczą 77:84.

Szczecinianie przegrywali pierwszą połowę i nic nie wskazywało na to, aby udało im się odrodzić. Jednak po solidnej trzeciej kwarcie AZS nawiązał walkę. Udało odrobić się straty i doprowadzić do dogrywki.

W tej jednak gospodarze zagrali pewniej. Utrzymywali zaskakująco wysoką skuteczność rzutów z dystansu, dzięki czemu wypracowali zwycięską przewagę.

Dąbrowa Górnicza - AZS Radex Szczecin 84:77 (22-10 17-21 10-17 20-21 15-8)

AZS: Biela 21, Pacocha 20, Linowski 11, Mielczarek 9, Balcerek 6, Koszuta 6, Raczyński 4.