Anna Brüske-Szypowska

Anna Brüske-Szypowska

Redaktor on-lineGłos SzczecińskiSzczecin

379 materiałów

W zespole on-line "najstarsza" i stażem i wiekiem, ale z tym rocznikiem nie jest mi źle. Dzięki niemu pamiętam Szczecin z wyjątkowych lat 90, a i nie gubię się w tym, co teraz na czasie. A online musi być na czasie.  

Jestem z boomu na studentów marketingu – studiowałam ten i pokrewne w Krakowie i Poznaniu. Formalnie więc jestem marketingowcem oraz specjalistką od komunikacji w biznesie i PR. Praktycznie, przez lata tworzyłam treści na strony internetowe mniejszych i większych.  Dziś piszę poważniej i mniej poważnie - aczkolwiek czym dla kogo jest w Szczecinie dobry kebab to oceńcie sami.

Wychowałam się w szczecińskim Teatrze Polskim, ale nie staję w szranki z koleżanką od kultury choć w wyjątkowych okolicznościach coś więcej napiszę w tej tematyce. Ba! Popełnię nawet wywiad jak ten tutaj:  Filip Cembala, twórca #lowizmu debiutuje z autorską twórczością muzyczną

Codziennie sprawdzam, jak idą kolejne miejskie inwestycje i zdaję relację - zerkając przy okazji w odmęty facebooków, gdyż często właśnie tam znajduję najciekawsze informacje, czyli odpowiedzi na pytania, które zadają mieszkańcy.

Szczecińskie "poddupniki". Hit czy kit?

Zaglądam tu i tam:
 
 

I to ja najczęściej odwiedzam pchli targ w Przecławiu ;) 

A jako młoda stażem mama - zwracam uwagę na tematy bliskie rodzicom. 
 
Przede wszystkim w weekendy, gdy chce się ten czas spędzić aktywnie i ciekawie. A w Szczecinie dużo się dzieje. Szczególnie przy okazji dużych miejskich imprez często tworzę szczegółowe materiały o atrakcjach dla najmłodszych szczecinian. 

W redakcji zawsze mam żelazny zapas gorzkiej czekolady z dodatkami, którą potem spalam ćwicząc, bo lubię - i czekoladę, i wysiłek - nie tylko umysłowy ;) Ostatnio zapałałam miłością do roślin doniczkowych, bywa, że z wzajemnością. 

 

 

Rozwiń opis

Dodaj ogłoszenie