Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Atleci z Promienia zatriumfowali i wygrali w Policach [ZDJĘCIA]

Marek Jaszczyński
W hali sportowej OSiR Police odbył się II Memoriał im. Antoniego Rogowskiego i XXIX Memoriał im.Tadeusza Iwańca. W zmaganiach uczestniczyło 40 zawodników z 6 klubów sportowych.

W klasyfikacji drużynowej wygrali gospodarze AKS "Promień " Police, którzy byli lepsi od AKS Myślibórz i AKS Białogard. Kolejne miejsca zajęli reprezentanci AKS Gołańcz, UKS Zielona Góra i UKS Trzcianka. W memoriale im.A. Rogowskiego do lat 15 wśród chłopców triumfował Szymon Pełka. Miejsce na podium zajęli również Hubert Bielecki i Kamil Terech. Wśród dziewcząt do lat do lat 15 pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Ślipek, drugie Julia Pytal i trzecie Daria Dyndał. Sklasyfikowano również najmłodszych zawodników turnieju najlepsi byli Oliwia Styczyszyn i Dymitryw Hawryliuk. Natomiast w XXIX memoriale im.T. Iwańca, wśród dziewcząt do lat 23 najlepszą była Natalia Chołuj przed Wiolettą Olszewską i Oliwią Tomkalską.