ASSETHOME wkracza na rynek wtórny pod marką assetrealestate.pl

Materiał informacyjny ASSETHOME

Dlaczego rynek wtórny?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów postanowiliśmy ruszyć z projektem Asset Real Estate. Na rynku pierwotnym jako assethome.pl jesteśmy liderem wśród nieruchomości klasy premium – teraz rozpoczynamy nowy rozdział i ruszamy także na podbój runku wtórnego!

Zespół assethome.pl od lat z powodzeniem spełnia wymagania swoich Klientów co do zakupu wymarzonej nieruchomości. To co nas charakteryzuje to bogate portfolio luksusowych mieszkań oraz najlepszych apartamentów inwestycyjnych. Kojarzeni jesteśmy przede wszystkim z silnie ugruntowaną pozycją na rynku pierwotnym. Obsługujemy projekty deweloperskie nad morzem, w Szczecinie, w Poznaniu, w górach i w Hiszpanii.

Skupiając się na kompleksowej obsłudze naszych Klientów poszerzamy działalność assethome.pl. Za cel stawiamy sobie uzupełnienie oferty rynku pierwotnego o najpiękniejsze, wyselekcjonowane nieruchomości na rynku wtórnym i w tym właśnie celu powstała zupełnie nowa marka nieruchomości premium z rynku wtórnego Asset Real Estate. Wiemy, że zakup nieruchomości od Dewelopera to dopiero początek, a ta sama nieruchomość może zmieniać właściciela wielokrotnie. Cel jaki nam przyświeca to zaoszczędzenie czasu obu stronom transakcji, poprzez szybkie ich skojarzenie oraz dostarczenie jakości usługi na najwyższym poziomie, a to już wyćwiczyliśmy w ramach assethome.pl.

Przygotowanie projektu Asset Real Estate zajęło nam ponad pół roku. Chcieliśmy mieć wszystko zapięte na ostatni guzik. Teraz przyszedł czas na zaprezentowanie Asset Real Estate na rynku. Nie ukrywam, że na ten moment czekaliśmy z niecierpliwością.

Szczególną uwagę skupimy wokół klientów, którzy mają zamiar sprzedać apartamenty kupione z naszą pomocą w inwestycjach oferowanych za sprawą assethome.pl, ale nie tylko. Oferując całe inwestycje deweloperskie mamy ogromną liczbę zapytań o lokale, które już wcześniej zostały sprzedane. Posiadamy też wiedzę o klientach, którzy decydują się na sprzedaż nabytych nieruchomości tuż przed zakończeniem inwestycji lub już po przekazaniu kluczy. Pozostaje nam jedynie połączyć obie strony transakcji. Ta wiedza to nasza główna przewaga na rynku i zamierzamy na 100% ją wykorzystać.

Przeprowadziliśmy już pierwsze testy, z których wynika, że część nieruchomości może się nie doczekać publikacji na dedykowanej stronie assetrealestate.pl. Jesteśmy przekonani, że w wyselekcjonowanej grupie 40 000 klientów inwestycyjnych assethome.pl w bardzo krótkim czasie znajdą się nabywcy apartamentów.

Od samego początku w ramach Asset Real Estate obsługę zapewni kilkunastu Doradców, którzy zdobywali najlepsze doświadczenia w ramach assethome.pl i są najlepsi na rynku.
- Marek Oleśków CFO Assethome.

Jakie są korzyści ze współpracy z Asset Real Estate?

Najważniejsza jest dla nas jakość obsługi naszych Klientów. Nasza praca to nie tylko pośrednictwo - za cel stawiamy sobie budowanie długotrwałych relacji z Klientami. W oparciu o wiedzę i doświadczenie chcemy zapewnić najwyższy poziom wygody zarówno Sprzedającemu, jak i Kupującemu. Nasi Klienci mogą na nas liczyć na każdym etapie współpracy.

Posiadamy bardzo dużą bazę Klientów, którzy niejednokrotnie wracają do nas, żeby kupić kolejne nieruchomości lub sprzedać te, które już wcześniej nabyli za naszym pośrednictwem. Do niedawna mogliśmy oferować swoją pomoc tylko w kupnie nieruchomości z rynku pierwotnego, teraz otwieramy się również na sprzedaż z tzw. „drugiej ręki”. Często nasi Klienci kupowali nieruchomości z myślą, żeby je później sprzedać z zyskiem, prosili nas o pomoc przy sprzedaży, ale ze względu na charakter firmy polecaliśmy zaprzyjaźnione Biura. Od teraz z dumą informujemy, że to się zmieni i nasi Klienci w tej kwestii również będą mogli na nas liczyć.

Rynek wtórny zawsze był w naszym kręgu zainteresowań. Pięć lat zajęły nam przygotowania do stworzenia odpowiedniej bazy nieruchomości i zaplecza marketingowego, by stworzyć nową jakość na rynku wtórnym. Nasz obszar działań na najbliższy rok to województwo zachodniopomorskie. Plany ekspansji są bardzo ambitne i je zrealizujemy. Naszym kluczowym atutem jest profesjonalny Zespół Doradców, który obsługuje wszystkie topowe inwestycje nad Bałtykiem, a także najlepszy dział Marketingu. Obecny budżet marketingowy jest jednym z największych w Polsce w obszarze rynku nieruchomości, a naszymi partnerami są największe platformy sprzedażowe i ogólnopolskie wydawnictwa. Stale publikujemy artykuły w ogólnopolskich wydawnictwach, np. Forbes, Gazeta Wyborcza, itd.

Od tego roku można nasze reklamy zobaczyć na ogólnopolskiej antenie, m.in. w TVN. Docieramy do 4,5 mln osób miesięcznie. Tworzymy nową jakość na rynku nieruchomości Premium zarówno w marketingu, jak i obsłudze Klienta.
- zaznacza CEO Assethome Michał Wąsik

Inspiracją do stworzenia Asset Real Estate są przede wszystkim nasi Klienci, którzy np. po kilku latach od zakupu swojego pierwszego ,,M” wracali do nas z cudowną informacją o powiększeniu rodziny.
W poszukiwaniu nowej nieruchomości byliśmy w stanie pomóc, natomiast przy sprzedaży starej szukali pomocy w innych biurach. Takie nieruchomości znamy najlepiej – podglądaliśmy wszystkie etapy budowy, widzieliśmy jak „rosną ściany”, towarzyszyliśmy naszym Klientom przy zakupie.
W związku z powyższym postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszych usług. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie na rynku nieruchomości, aktywna obecność w mediach społecznościowych
i profesjonalne zaplecze informatyczne i marketingowe pozwolą nam stworzyć markę nr 1 również na rynku wtórnym. Czerpiąc z modelu jaki z powodzeniem sprawdza się w assethome.pl na rynku pierwotnym indywidualnie ustalamy z naszymi Klientem warunki współpracy.
- Mariusz Kiermasz CIO Assethome.

Jakie nieruchomości znajdą się w ofercie Asset Real Estate?

Podobnie jak w przypadku rynku pierwotnego chcemy stworzyć największą bazę ofert premium. Tylko nieprzeciętne nieruchomości w najlepszych lokalizacjach. Obsługujemy obecnie najbardziej zamożnych Klientów w Polsce, dla których priorytetem jest jakość. Swoją ofertę kierujemy dla wymagających Klientów, dla których profesjonalna obsługa naszych Doradców jest priorytetem. Jesteśmy przekonani, że najbardziej wyszukane nieruchomości pozwolą nam sprostać tym oczekiwaniom.
- zaznacza Karolina Kirko Manager ds. Nieruchomości.

Czy w assethome.pl będzie dużo nowości w tym roku?

Tak. Asset Real Estate to nie jedyna nowość w naszej firmie. W tym roku pojawiło się już kilka innowacji, m.in. z początkiem lipca w Poznaniu odbył się inauguracyjny event Real Estate Investor’s Club promujący inwestycję Baltic Jet. Inicjatywa powstania klubu również wywodzi się od naszych Klientów, którzy wskazywali na brak profesjonalnej platformy z dostępem do nieruchomości oferowanych przedpremierowo. Klub skupia wokół siebie osoby, które zajmują się inwestowaniem na rynku nieruchomości.
- Magdalena Zaborska Manager ds. Nieruchomości.

Dodatkowo dla maksymalnego komfortu naszych Klientów we wszystkich oddziałach Assethome stanęły dotykowe ekrany multimedialne. Interaktywne monitory dają możliwość zwiedzania obiektu i okolicy jeszcze przed startem budowy. Cieszą się one dużym zaciekawieniem i aprobatą wśród osób zainteresowanych zakupem, ponieważ pozwalają na wirtualny spacer, przez co łatwiej jest wyobrazić sobie jak będzie wyglądała dana inwestycja.
- Marta Wolny Doradca Assethome.

W październiku startujemy z nową platformą www.assetrealestate.pl, stroną stworzoną pod naszych Klientów, która będzie miała przyjazny interface, możliwość wyboru i dodawanie ulubionych nieruchomości i personalizacji oferty, a także zapisania się do newslettera.

Do zobaczenia #assethometeam

www.assetrealestate.pl
+48 500 522 544

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie