Niesamowity mecz w Szczecinie. Spójnia Stargard pokonała AZS. Nadal nie wiadomo kto awansuje do I ligi

mc
Spójnia Stargard pokonała AZS Szczecin 81:73 w hali SDS w Szczecinie. W środę w Stargardzie rozstrzygający o awansie trzeci mecz.

Najwięcej punktów dla AZS Szczecin rzucili: Karaś (20), Biela (12). Dla Spójni - Mazur (23), Grzegorzewski (25).

Mecz był bardzo zacięty. Bardzo długo prowadził AZS. W drugiej kwarcie przewaga szczecinian wynosiła nawet 11 punktów.

Później Spójnia zaczęła grać szybciej i lepiej w obronie. AZS miał problemy z przedostaniem się pod kosz rywali. Stargardzianie odrobili straty i wyszli na prowadzenie.

Największe emocje były w czwartej kwarcie. Gra toczyła się punkt za punkt, raz jedna, raz druga drużyna wychodziła na nieznaczne prowadzenie.

Mecz rozstrzygnął się w samej końcówce. Na dwie minuty przed końcem Spójnia udanie zakończyła kilka akcji, trafiła za trzy punkty i odskoczyła Akademikom.