Andrzej Piaseczny wyszedł ze szpitala. Zdjęcie przy herbacie w domu ucieszyło fanów

Anna Bilska
Anna Bilska
Z ulgą odetchnęło wielu fanów Andrzeja Piasecznego. Artysta, który przez ostatni tydzień leczony był na Covid-19 w szpitalu, w czwartek przed południem zamieścił zdjęcie z domu.

Herbata w domu smakuje inaczej...

- napisał w czwartek przed południem Andrzej Piaseczny.

Post szybko zyskał tysiące reakcji i setki komentarzy. Wśród nich pojawiły się głosy fanów, którzy także przeszli Covid-19. Życzliwi słuchacze Piasecznego życzą artyście wytrwałości i szybkiego powrotu do pełni sił. My również dołączamy się do tych życzeń.

Oto niektóre z komentarzy:

Jezuuuu - jak miło Cię widzieć! Tylko bez szaleństw! Spokojnie i powoli! Zdrowiej bo tu wszyscy czekamy, żebyś znowu nam zaśpiewał

Bardzo się cieszę z powrotu do zdrowia. Też przeżyłam covid, więc wiem jak ta franca potrafi człowieka sponiewierać. Życzę jak najszybszego wyjścia na prostą. 🤗 Będzie dobrze!

Właśnie tez wychodzę z covida który nie miał lekkiego przebiegu. Pozdrawiam i życzę zdrowia

Bardzo miło Cię widzieć w domu. Nawet taka prozaiczna rzecz, jak wypicie herbaty w domu może cieszyć do granic. Cudnie

Andrzej Piaseczny, pochodzący z Pionek a od wielu lat mieszkający w Oblęgorze pod Kielcami, z powodu Covid-19 przebywał w szpitalu przez ostatni tydzień, gdzie przyjmował leki oraz tlen. Wcześniej przez 10 dni leczył się w domu, jednak z powodu nasilenia objawów potrzebna była pomoc medyczna. Mimo trudności w oddychaniu, w środę tydzień temu piosenkarz nagrał film, na którym ledwo łapie oddech i przeprasza fanów za odwołane koncerty. Jednocześnie podziękował za fachową opiekę zespołowi medycznemu i przestrzegł wszystkich, by nie lekceważyć zasad bezpieczeństwa i higieny. Na film zareagowało wielu celebrytów i artystów, o stanie zdrowia Piasecznego rozpisywały się ogólnopolskie media. Czytaj więcej:

Bon na kulturę. Do wydania 400 euro!

Wideo

Materiał oryginalny: Andrzej Piaseczny wyszedł ze szpitala. Zdjęcie przy herbacie w domu ucieszyło fanów - Echo Dnia Świętokrzyskie

Dodaj ogłoszenie