Allegro Smart! Week coraz bliżej! Kiedy startuje Allegro Smart! Week? Sprawdź datę i przygotuj się na festiwal zakupowy

Materiał powstał we współpracy z Allegro
Allegro Smart! Week to festiwal zakupowy, w którym mogą brać udział klienci korzystający z usługi Allegro Smart! Kiedy zaczyna się tydzień z ogromnymi rabatami? Znamy datę i podpowiemy Ci, jak upolować najlepsze oferty na Allegro Smart! Week. Na klientów będą czekać tysiące wyjątkowych ofert w specjalnych cenach. Obok takich okazji nie można przejść obojętnie! Już niedługo rozpocznie się największy festiwal zakupowy! Poznaj warunki wzięcia udziału w Allegro Smart! Week.

Allegro Smart! Week – co to jest?

Jest to festiwal zakupowy stworzony dla użytkowników Allegro Smart! Podczas całego tygodnia promocji klienci będą mogli skorzystać z tysiąca specjalnych ofert w wyjątkowych cenach. Obniżki będą mogły sięgać aż 70%. W roku 2019 akcja cieszyła się ogromną popularnością. W tym roku planowane jest czterokrotne zwiększenie skali wydarzenia. Dołącz do Allegro Smart! i weź udział w najgorętszym tygodniu tej jesieni, jakim na pewno będzie Allegro Smart! Week.

Allegro Smart! Week – warunki skorzystania z promocji

Żeby wziąć udział w Allegro Smart! Week musisz być użytkownikiem usługi Allegro Smart! To jedyny warunek, jaki musisz spełnić. Jeśli jeszcze nie korzystasz z tej usługi, koniecznie aktywuj do niej dostęp. Dzięki temu nie tylko skorzystasz z promocji dostępnych na Allegro Smart! Week ale również zyskasz wiele innych korzyści.

allegro

Aktywacja Allegro Smart! na miesiąc kosztuje jedynie 8,99 zł. Możesz wykupić usługę na cały rok za kwotę 49 zł - wówczas miesięczny koszt abonamentu to 4,08 zł. Przypominamy korzyści wynikające z korzystania z usługi Allegro Smart!:

  • Nielimitowane i bezpłatne dostawy do paczkomatów InPost oraz punktów odbioru na terenie całego kraju
  • Możliwość skorzystania z bezpłatnego zwrotu towarów w ramach Allegro Smart
  • Dostęp do ofert specjalnych
  • Allegro Smart oferuje także priorytetową obsługę w Programie Ochrony Kupujących gwarantując rozpatrzenie wniosku w czasie maksymalnie 2 dni

Tylko w pierwszej połowie tego roku klienci, dzięki darmowym dostawom, zaoszczędzili łącznie 540 mln zł. Od uruchomienia Smart! W 2018 roku łączne oszczędności przekroczyły 1 mld zł. To za mało, żeby Cię przekonać? Koszt aktywacji usługi na cały rok, jest równy mniej więcej kwocie, jaką zapłacilibyśmy za pięć paczek. Z czego wynika, że zwrot inwestycji w Allegro Smart! zwróci Ci się już przy szóstej paczce.

allegro

Kiedy startuje Allegro Smart! Week?

Festiwal zakupowy Allegro Smart! Week startuje 28 września, a kończy się 4 października. Miłośnicy wyprzedaży i promocji mogą się obłowić, wydając na zakupy nawet 70% mniej. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w promocji jest posiadanie aktywnej usługi Allegro Smart!

Akcja promocyjna jest coraz bliżej. Jeśli jeszcze nie posiadasz usługi Allegro Smart! Koniecznie ją aktywuj i ciesz się dostępem do tysiąca ofert promocyjnych.

Allegro Smart! Week – jak upolować najlepsze oferty?

Oferty dostępne na Allegro Smart! Week widoczne są jedynie dla użytkowników Allegro Smart! Podczas całego tygodnia promocji dostępne będą dwa typy ofert. Pierwsze to limitowane oferty na Smart! Week, a drugie to nielimitowane oferty.
Najbardziej pożądane przez klientów są te limitowane oferty. Będą się one pojawiać codziennie podczas całego tygodnia akcji. Ilość sztuk tych produktów, które będzie mógł kupić użytkownik jest ograniczona. Jednak informacja o tych ofertach zacznie pojawiać się wcześniej, bo już 21 września. Chociaż dokonać zakupu i tak będzie można dopiero w określonych dniach i godzinach. Jak więc upolować największe oferty?

Limitowane oferty na kilka godzin przed startem będzie można dodać do obserwowanych. Allegro wyśle takim osobom powiadomienie, a przy promocyjnych ofertach pojawi się informacja o godzinie startu sprzedaży.
Natomiast nielimitowane oferty będą dostępne cały czas, aż do wyczerpania zapasów.

Materiał oryginalny: Allegro Smart! Week coraz bliżej! Kiedy startuje Allegro Smart! Week? Sprawdź datę i przygotuj się na festiwal zakupowy - Polska Times

Dodaj ogłoszenie