Agencja Pracy Tymczasowej INTERSPACE WORK Sp. z o.o. Tu łączy się pracowników z pracodawcami

Artykuł sponsorowany Agencja Pracy Tymczasowej INTERSPACE WORK Sp. z o.o
Udostępnij:
Widząc trudności z jakimi borykają się Polscy przedsiębiorcy w znalezieniu odpowiedniej kadry pracowniczej, a także śledząc napływ ludzi z państwach wschodnich, przedsiębiorcy ze Szczecina, zdecydowali uruchomić Agencję Pracy Tymczasowej. I choć pandemia koronawirusa spowolniła rozwój firmy, to zespół nie poddał się i prężnie nawiązuje nowe kontakty, łącząc pracodawców z pracownikami i odwrotnie.

Agencja świadczy usługi pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego lub poradnictwa zawodowego. Specjaliści kierują kandydatów do pracy tymczasowej lub bezpośrednio do pracodawców zainteresowanych współpracą z kandydatem. Przedsiębiorcy mogą zatrudniać ze wsparciem firmy pracowników z Ukrainy, Gruzji, Mołdawii, Bliskiego Wschodu, Indonezji a nawet Ameryki Południowej.

Agencja Pracy Tymczasowej INTERSPACE WORK Sp. z o.o. współpracuje obecnie z małymi, jak i dużymi firmami. - Nie jesteśmy nastawieni konkretnie na wielkość firm – wyjaśnia Marek Kukier, przedstawiciel agencji. - Ważny jest dla nas każdy klient i staramy się oferować nasze usługi dla każdego. Podjęcie współpracy rozpatrujemy zawsze indywidualnie. Do każdego przedsiębiorstwa oddelegowujemy koordynatora, który jest odpowiedzialny za kontakt trójstronny: agencja – kontrahent – pracownik.

W branży najważniejsza jest terminowość dostarczenia pracownika oraz wysoka jakość świadczonych usług, z opinii klientów wynika, że te czynniki są na wysokim poziomie. Ważna również jest atmosfera panująca w firmie. - Na każdy zakład, z którym współpracujemy staramy się indywidualnie dobierać pracowników, według ich predyspozycji – zaznacza przedstawiciel.

Agencja obecnie świadczy usługi dla przedsiębiorstw z województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego. Planujemy jednak rozszerzyć działalność poprzez nawiązanie współpracy z innymi branżami, potrzebującymi pracowników lub doradztwa personalnego w całym kraju, a w późniejszymi czasie także na rynku niemieckim.

Firma, jak każda agencja pracy, posiada certyfikat potwierdzający wpisanie do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia. Priorytetem działalności jest pomoc pracodawcom i pracownikom. A jak dodaje Marek Kukier - jesteśmy w trakcie uzyskiwania certyfikacji ISO.

Dane kontaktowe: Agencja Pracy Tymczasowej Interspace Work Sp. z o.o.
Tel. 726-446-442; 790-721-121
Adres. Pocztowa 25/4, 70 – 361 Szczecin
Strona www.interspace.com.pl Fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=100070041521725

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie