MKTG SR - pasek na kartach artykułów

60 Sekund Biznesu. Prof. Gwiazdowski: Włosi od lat twierdzą, że wejście do strefy euro utrudniło im życie

Redakcja
To, że dzisiaj rządzi we Włoszech rząd eurosceptyczny jest m.in. konsekwencją przystąpienia Włoch do strefy euro- mówi prof. Gwiazdowski.
To, że dzisiaj rządzi we Włoszech rząd eurosceptyczny jest m.in. konsekwencją przystąpienia Włoch do strefy euro- mówi prof. Gwiazdowski. Małgorzata Genca
W Polsce funkcjonuje fakt, że zobowiązaliśmy się wejść do strefy euro. Choć z pozoru jest to prawda, to warto przypomnieć, że nie został określony termin w jakim miałoby to nastąpić. Jeżeli szybko nie przyjmiemy wspólnej waluty Polska znajdzie się na uboczu Unii Europejskiej? - Na uboczu UE to się mogą znaleźć te kraje, które mają euro i przeżywają kryzys gospodarczy- tłumaczy w rozmowie z AIP prof. Gwiazdowski.

- Na uboczu Unii Europejskiej to się mogą znaleźć te kraje, które mają euro i przeżywają kryzys gospodarczy- tłumaczy prof. Robert Gwiazdowski, Polska Fair Play.

- Jak pojawiły się kłopoty w Grecji, niektórzy mówili dajcie Grekom zbankrutować, a niektórzy próbowali ich ratować, ale ci którzy mówili dajcie Grekom zbankrutować mówili również, że jak jakimś cudem Grecję wyciągniemy za uszy z tego bagienka w którym się znalazła, to zaraz na horyzoncie będziemy mieli inne kraje. Proszę zobaczyć jaki jest dzisiaj spór o budżet Włoch. Włosi będą mieli problemy. Zresztą Włosi od lat twierdzą, że wejście do strefy euro utrudniło im życie,a nie ułatwiło. To, że dzisiaj rządzi we Włoszech rząd eurosceptyczny jest m.in. konsekwencją przystąpienia Włoch do strefy euro- podsumowuje.

Przeczytaj także:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: 60 Sekund Biznesu. Prof. Gwiazdowski: Włosi od lat twierdzą, że wejście do strefy euro utrudniło im życie - Strefa Biznesu

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński