45 minut Krzynówka

dc, 13 marca 2006 r.
Powrót do podstawowego składu Bayeru Leverkusen zanotował reprezentant Polski Jacek Krzynówek.

Nasz pomocnik po raz ostatni w wyjściowej jedenastce zagrał w 14. kolejce. Powrót nie wypadł jednak okazale, bowiem jego zespół uległ niżej notowanej Arminii Bielefeld 0:1, a Polak został zmieniony w 45. minucie.

Aktywny był w meczu VfB Stuttgart - Borussia Dortmund (0:0) napastnik gości Euzebiusz Smolarek. Polak miał co najmniej dwie dobre sytuacje, z których powinny paść bramki, ale ostatnio szczęście nie rozpieszcza reprezentanta Polski.

90 minut w remisowym 0:0 meczu z MSV Duisburg zagrał polski obrońca Hannover 96 Dariusz Żuraw.