10. Dziecięce Zawody Rowerkowe w Galerii Kaskada w Szczecinie. Zapisz swoje dziecko!

DM
Udostępnij:
To będzie prawdziwe rowerkowe święto. Na poziomie P3 parkingu / 4. piętro w Galerii Kaskada w Szczecinie spotykamy się już w sobotę, 11 września 2021 r. Zaczynamy o godzinie 10. Zapisy prowadzimy tylko do ŚRODY!

Start w zawodach rowerkowych „Głosu” może być fantastyczną przygodą i okazją do aktywnego spędzenia czasu. To połączenie sportowej rywalizacji z rekreacją i zabawą. Nie może na nich zabraknąć Twojego dziecka. Wystarczy wypełnić ankietę i zgłosić się po numer startowy przed wyścigiem.

Kopia ważne informacje

W konkurencji mogą wziąć udział dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Nieważne, czy maluch jest mistrzem dwóch kółek, czy dopiero rozpoczyna swoją przygodę z rowerem. Dziecięce Zawody Rowerkowe są dla wszystkich.
W zabawie weźmie udział 150 maluchów w wieku od 3 do 7 lat. Młodzi zawodnicy będą się ścigać na dystansie od 40 do 60 m. W każdym wyścigu zawodnicy będą startować trójkami, dzięki temu każde dziecko stanie na podium i otrzyma nagrodę. Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy: kliknij i wypełnij formularz.

W Szczecinie maluchy na linii startu staną w sobotę, 11 września od godziny 11.00.
Mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa i Państwa dzieci starty poszczególnych roczników zostały rozłożone w czasie, co godzinę startuje kolejny rocznik. Pozwoli nam to uniknąć nadmiernego gromadzenia się uczestników. Ważne aby przed startem wyścigu danego rocznika, rodzic wraz z dzieckiem odebrał numerek startowy na stoisku „Głosu Szczecińskiego".

Młode kolarki i młodzi kolarze pojadą na dystansach dostosowanych do ich wieku:

  • godz. 11 - rocznik 2018 (3 lata) - dystans 40 m
  • godz. 12 - rocznik 2017 (4 lata) - dystans 40 m
  • godz. 13 - rocznik 2016 (5 lat) - dystans 60 m
  • godz. 14 - roczniki 2015 i 2014 (6 i 7 lat) - dystans 60 m

Na wszystkie dzieci - niezależnie od miejsca, które zajmą - czekać będzie medal. Każde dziecko stanie na podium, na którym zrobimy mu pamiątkowe zdjęcie, które opublikujemy w „Głosie Szczecina” . Będzie to niesamowita pamiątka na dorosłe lata.

Kopia ważne informacje

  • Zgłoszenia dzieci przyjmujemy od 9 sierpnia do 8 września (środa) 2021 r. Kliknij i zgłoś dziecko!
  • Zawody odbędą się w Galerii Kaskada w Szczecinie, na poziomie P3 parkingu / 4. piętro.
  • Pamiętaj, by na starcie pojawić się odpowiednio wcześnie. Numerki będą wydawane od godziny 10.00, a o godzinie 11.00 wystartują najmłodsze roczniki trzylatków.
  • Każde dziecko biorące udział w zawodach, musi posiadać sprawny rower oraz odpowiednio założony kask. To element bezpieczeństwa, bez którego dziecko nie zostanie dopuszczone do rywalizacji.
  • Zdjęcia z podium oraz ze sportowych zmagań będziecie mogli oglądać na naszym portalu oraz w „Głosie Szczecińskim".

Partnerem Wyścigów Rowerkowych jest: Galeria Kaskada

__________

Informacji o akcji udziela:
Katarzyna Głodek
tel. 697 770 128
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: katarzyna.glodek@polskapress.pl

>>>REGULAMIN DZIECIĘCYCH ZAWODÓW ROWERKOWYCH W SZCZECINIE<<<

Tak było podczas poprzednich Wyścigów Rowerkowych w Galerii Kaskada

Wideo

Dodaj ogłoszenie